Om hoogteverschil dat aanwezig was te kunnen overbruggen, zijn onze L-keerwanden toegepast. Naast een grondkerende functie doen de keerwanden ook dienst als betonnen schutting. In totaal zijn voor dit project over een lengte van ruim 400 meter keerwanden geplaatst, variërend in hoogte van één tot twee meter hoog.
Meer informatie
Wilt u meer weten over dit project of over welke oplossingen op maat wij kunnen bieden met onze keerwanden voor grond en tuin? Neem dan vrijblijvend contact op met onze adviseurs.
Project in beeld
Vergelijkbare projecten
Fietsroute door verschillende landschapstypen
Bosch Beton paste keerwanden toe om hoogte op te vangen langs de steile talud langs de fiets- en voetgangersbrug over de Maas, een nieuwe snelfietsroute nabij Cuijk.
Keerwanden in de duinen
Bij de bouw van Strandpaviljoen Paal 9 op Texel gebruikte de eigenaar voor de grondkering Bosch Beton keerwanden. Losse elementen om mee te bouwen maar ook na bijvoorbeeld vijftig jaar weer op te pakken en elders in te zetten.
Duurzame waterkering in Nijkerkerveen
In een nieuwbouwwijk in Nijkerkerveen moest water een belangrijke plek krijgen. Op de grens met de bestaande dorpsrand is met onze keerwanden een brede watergang aangelegd.